#VolbyObecně

 

Volby jsou základem svobodné a demokratické soutěže politických stran. Skrze ně vybíráme vládnoucí politiky, kteří určují směr a chod naší země. Proto jsme pro vás přichystali sérii edukativních článků, ve kterých vám blíže přiblížíme důležitost voleb a jejich fungování.Zveme mladé voliče k volbám

Nás mladých je hodně. O politiku se nás ale zajímá málo. Politika a volby přitom mají zásadní dopad do každodenního života. A to chceme změnit!Oficiální představení kampaně proběhne 4. srpna od 17:00 v Praze v prostoru Na Čapadle na Smetanově nábřeží. Přijďte osobně, a nebo tiskovou konferenci sledujte na našich sociálních sítích. Poté vyrazíme za vámi na koupaliště, festivaly, zahrádky či letní kina. Tam budeme rozdávat naše barevné sluneční brýle a rádi bychom, kdybyste se vyfotili přes instagramový filtr se vzkazem, proč jdete volit.

V průběhu července jsme také objížděli jednotlivé kraje, kde jsme se potkávali s mladými starostkami a starosty z naší koalice SPOLU. Bavili jsme se o důležitých tématech, které nás mladé zajímají – bydlení, studium, internet, dezinformace, cestování a životní prostředí. Proč? Cílem této roadshow je propojit celostátní a lokální politiku. Ukázat, že i mladý člověk se může stát starostou. A takový mladý starosta je mnohdy nejlepším spojencem, protože ví, co je pro mladé důležité a snaží se to řešit. Z těchto výjezdů vznikla videa a fotky, které budeme průběžně házet na Instagram SPOLU_jdemevolit. Videa si určitě pusť! Je v nich spoustu zábavných inspirativních věcí, které jsme se od našich starostů dozvěděli.

A to nejdůležitější, hlavní sraz máme 8. a 9. října u voleb!

00

dní


00

hodin


00

minut


00

vteřin


 

#NášProgram

 

Co je pro nás důležité, na co se zaměříme a jak to SPOLU chceme změnit?


 

#JdemeVolit

 

Stáhni si barevný filtr, vyfoť se přes Instagram a napiš vzkaz, proč jdeš volit a co bys chtěl svým hlasem změnit.

Naše kampaň probíhá online i off-line. Off-line chodíme za mladými lidmi po koupalištích, festivalech či klubech. Bavíme se s vámi o politice, rozdáváme vám náš merch a fotíme vás přes barevné Insta filtry. Ale vyfotit se a napsat nám vzkaz můžeš i přímo!

Náš filtr najdeš pod odkazem níže a nebo přímo na Instagramu, kde stačí do vyhledávače na konci nabídky filtrů napsat „SPOLU“. Vybereš si barvu a pak už jenom doplníš krátký vzkaz, proč jdeš volit nebo co chceš v ČR změnit. A samozřejmě taguj @spolu_jdemevolit a nezapomeň na hashtag #jdemevolit

Fotku nám pak pošli do DM na Instagramu a my ji doplníme do feedu k ostatním vzkazům. Vyfotit se přes filtr neznamená mít jen hezkou fotku. Svým vzkazem dáváš najevo, že ti není jedno, jak to v naší zemi vypadá a kam budeme směřovat. A zároveň tím inspiruješ ostatní. Čím víc nás k volbám přijde, tím vetší je šance, že se to konečně změní. Jde o naši budoucnost! 
 

#NášTým


 

Kdybyste se chtěli podívat, kde budeme offline, tak sledujte třeba naše stránky s letními kiny. Doražte, protože letní kino je skvělou příležitostí, jak na chvíli vypnout, potkat se se spoustou lidí a pobavit se.


Pusťte si představení kampaně
 


SPOLU jdeme volit

INFORMACE O VOLBÁCH

V sérii edukativních článku vám blíže přiblížíme důležitost voleb a jejich fungování.


PROGRAM PRO MLADÉ

Koalice SPOLU myslí na mladé. A my vám vysvětlíme, v čem pro vás budou naše programové priority přínosem.